Skip to main content

egemoney qr kod ile girişEgeMoney’de yeni bir özellik tanıtıyoruz! Artık mobil uygulamamızda kare kod ile giriş yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde kullanıcı adı ve şifre girmek zorunda kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde hesabınıza erişebilirsiniz. Bu yazıda yeni gelen özelliğin avantajlarını ve nasıl kullanacağınızı açıklayacağız.

Kare kod ile giriş yapma özelliğinin avantajları

EgeMoney’de kullanıcılar artık numara, e-posta ve şifre gibi bilgileri teker teker girmek zorunda kalmayacaklar. Bunun yerine, sadece mobil cihazlarıyla kare kodu tarayarak otomatik olarak hesaplarına giriş yapabilecekler.

QR kodları, geleneksel kullanıcı adı ve şifrelerden daha güvenli bir giriş yöntemi olarak kabul edilir. Bu sayede, kodlar hesaplarınıza erişmek için özel olarak oluşturuldukları için diğer kişilerin hesaplarınıza giriş yapmasını engelleyebilir. Ayrıca, geleneksel kullanıcı adı ve şifre kombinasyonlarının kullanımı gibi zayıf noktalara sahip değillerdir.

Sonuç olarak, QR kodu ile giriş özelliği, kullanıcıların hesaplarına daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde erişmelerini sağlar. Bu sayede, kullanıcı deneyimini geliştirir ve kullanıcıların hesaplarına erişim sürecinde yaşayabilecekleri zorlukları azaltır.

 

Kare kod özelliğini kullanmak için nelere ihtiyacım var?

İlk olarak, bu özelliği kullanmak için bir hesap oluşturmalısınız. Hali hazırda bir hesabınız varsa artık kare kod ile giriş yapabilirsiniz.m

İkinci olarak, EgeMoney mobil uygulamasının telefonunuza indirilmesi gereklidir. Uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Son olarak giriş yapmak istediğiniz zamanlarda kare kodu okutabilmeniz için uygun kamera özelliğini sağlayacak bir mobil cihazınız olmalıdır.

 

EgeMoney’e nasıl kare kod ile giriş yapabilirim?

İlk olarak, web sitesinde oturum açma sayfasına geliniz. Burada sağda çıkan QR kod bölümünü görebilirsiniz.

EgeMoney’e nasıl kare kod ile giriş yapabilirim

İkinci olarak mobil uygulamanızı açınız. Profil sekmesine geliniz. Cihaz yönetimi başlığına tıklayınız.

EgeMoney’e nasıl kare kod ile giriş yapabilirim 2

İşaretli alana dokununuz.

EgeMoney’e nasıl kare kod ile giriş yapabilirim 3

QR kodu, ekranda belirtilen alana hizalayınız.

EgeMoney’e nasıl kare kod ile giriş yapabilirim 4

“Yetkilendir” butonuna tıklayınız. Hesabınızda otomatik olarak oturum açılır.

EgeMoney’e nasıl kare kod ile giriş yapabilirim 5

Kare kod ile giriş cihazlarımı nasıl yönetebilirim?

QR kod ile giriş yaparken kullandığınız Cihaz yönetimi başlığına tıklayınız. Ayrıca bu bölümde, tüm giriş yapılı cihazlarını görebilirsiniz. Bunu yanı sıra, istediğiniz cihazda oturumu kapatabilirsiniz.

Cihaz yönetimi özelliğini, web sitesinde de kullanabilirsiniz: Profil>Güvenlik>Cihaz Yönetimi başlıklarından aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.