Skip to main content

EgeMoney Spot Cüzdan Nedir

EgeMoney, dijital varlık dünyasındaki kullanıcılarına önemli bir avantaj sunuyor: Çeşitlenmiş cüzdan seçenekleri. Bu platformda, her biri farklı işlevlere sahip cüzdan türleri bulunmaktadır. Bu yazımızda özellikle EgeMoney’in Spot Cüzdanı‘nın ne olduğu ve nasıl kullanıldığı üzerinde duracağız.

Ana Hesap ve Spot Cüzdanı Arasındaki Fark

EgeMoney’de Ana Hesap, transfer ettiğiniz kripto ve fiat varlıklarınızı görüntüleyebileceğiniz, dönüştürme işlemleri yapabileceğiniz ve kolaylıkla para yatırma-çekme işlemleri gerçekleştirebileceğiniz merkezi bir noktadır. Ancak, spot piyasada işlem yapmak istiyorsanız, varlıklarınızı Ana Hesap‘tan spot cüzdanınıza transfer etmeniz gerekmektedir. Unutmayın, spot cüzdan bakiyesi ana hesapta görünmez. Aynı zamanda hesapiçi cüzdanlara transferler tamamen ücretsizdir.

EgeMoney Spot Cüzdanının Avantajları

EgeMoney spot cüzdanı, kullanıcılarımızın kripto paralarını güvenli bir şekilde saklamalarını sağlar. Böylece, kullanıcılarımız dijital varlıklarını hacklenme veya çalınma risklerine karşı koruyabilirler. İkincisi, spot cüzdanlar, alım-satım işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarına olanak tanır. Bu sayede, piyasa koşullarına hızla tepki verebilir ve fırsatları değerlendirebilirler. Ayrıca, EgeMoney spot cüzdanı kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir. Bu sayede kripto para dünyasına yeni adım atanlar dahi, işlemlerini rahatlıkla yapabilir ve piyasa dinamiklerine hızla adapte olabilirler.

EgeMoney Spot Cüzdanı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle EgeMoney hesabınıza giriş yaptıktan sonra anasayfa üzerinden “Cüzdan” bölümüne giriniz. Burada açılan sekmede “Ana Hesap” seçeneğini tıklayınız.

EgeMoney Spot Cüzdan nasıl kullanılır

Açılan ana hesap bilgilerinizde transfer ettiğiniz kripto ve fiat varlıklarınızı, spot ve P2P cüzdan bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

EgeMoney Spot Cüzdan nasıl kullanılır 2

Ana hesabınızdaki varlıklarınız ile spot piyasa üzerinde işlem yapmak için öncelikle transfer işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bunun için ana hesap sayfasında karşılaştığınız “Transfer” butonuna tıklayınız.

EgeMoney Spot Cüzdan nasıl kullanılır 3

Daha sonra “Nereden” bölümü için “Ana Hesap “, “Nereye” bölümü için “Spot Cüzdan” seçeneklerini seçip miktarı girdikten sonra “Onayla” butonuna tıklayınız.

EgeMoney Spot Cüzdan nasıl kullanılır 4

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.