Skip to main content

göztepe sponsorluk lansmanı

Sponsorları arasında EgeMoney olarak yer aldığımız Göztepe Voleybol Takımı’nın sponsorluk lansmanı, 31 Mart 2023 tarihinde Gürsel Aksel Stadyumu’nda gerçekleşti. Gerçekleştirilen toplantıda, kulübün sponsorlarından EgeMoney olarak katılım sağladık.

Hedef Sultanlar Ligi

Göztepe Voleybol Takımı, 1994 yılında kurulmuştur ve Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi’nde mücadele etmektedir. 2000 yılında Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi’nde şampiyonluk yaşamıştır.Kulüp aynı zamanda genç yetenekleri keşfetmek ve geliştirmek amacıyla da çalışmalar yürütmektedir. Kulüp bünyesinde yer alan altyapı takımları, geleceğin voleybol yıldızlarını yetiştirmek için çaba göstermektedir.

Fotoğraf: Instagram- @goztepevoleybol

Fotoğraf: Instagram- @goztepevoleybol

Düzenlenen sponsorluk lansmanına EgeMoney olarak sponsor başlığı altında katılım sağlamaktan onur duyduğumuzu açıklamak isteriz. Göztepe Voleybol Kulübü yıllardır çeşitli başarılara imza atmıştır ve desteklerimiz her zaman onların başarılarını takip etmektedir.

Lansmanda, Göztepe’nin yönetim kurulu üyesi Mehmet Sepil, “12 yıldır İzmir olarak Sultanlar Ligi’nde temsil edilemiyoruz. Böylesine önemli bir şehrin kadın voleybolunun en üst seviyesinde temsil edilmesi gerekiyor. Göztepe olarak bunun farkındayız ve kesinlikle hedefimiz bu olacak. Tabii ki en büyük hedefimiz başarıya bu sene kavuşmak. Bundan sonra Göztepe’nin hedefi kesinlikle Sultanlar Ligi’dir” dedi.

17 adet amatör şubeye sahip olduklarını konuşma içerisinde hatırlatan Sepil, Spor kulübü olarak en fazla aktif amatör şubeyi barındıran kulüp şu an görebildiğimiz kadarıyla Göztepe. Göztepe armasını büyütmenin en önemli yollarından biridir amatör branşlar. ‘Göztepe sadece futbol kulübü değildir.’ diye her zaman söylüyoruz.” İfadelerini kullandı.

EgeMoney Göztepe Voleybol Kulübü Sponsorluğu

Bunlara ek olarak, Sepil, voleybol şubesine destek olan tüm sponsorların kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, “Burada bizimle olan EgeMoney, Lemar Lojistik, Temizmama, Dezaro ve Saloitte’ye teşekkür ederim. Bu bizim için çok değerli. Ben de kendilerine şu sözü veriyorum; önümüzdeki süreçte Göztepe Voleybol’un ismi çok daha fazla duyulacak. Bunun için çok ciddi çalışıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu. Voleybol şube sorumlusu Hüsnü Öztuncel de normal sezonu yarınki maçlarıyla tamamlayacaklarını belirtti. Bunun yanı sıra sponsorlara teşekkür eden Öztuncel, Sultanlar Ligi hedefine ulaşacaklarına inandıklarını kaydetti.

göztepe voleybol kulübü

EgeMoney olarak Göztepe Voleybol Takımı sponsorluğumuzu sürdürmekten biz de mutluluk duymaktayız. Takım hayatlarına gelecekte başarılar diliyoruz ve desteğimize devam etmekten gurur duyuyoruz.

İçerik Uzmanı at EgeMoney | EgeMoney

Merhaba! İçerik ekibimiz, çeşitli uzmanlık alanlarına sahip deneyimli yazarlardan oluşmaktadır. Bizi takip ederek en güncel bilgilere ulaşın.

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.